Baki & Agar

Jabber znamená...
Proč je veřejná síť lepší než ICQ

Alpine - Atom LDAP POP IMAP NNTP ESMTP - je e-mailový klient využívající TUI (Text User Interface), které je vytvořeno pomocí knihovny curses. Na tomto rozhraní jsou vystavěny i další známé programy, například Midnight Commander, Screen, Mutt,...


Vim

Gimp

Logik 1.1.1

Poslední modifikace: 13.01. 2006

Logická hra. (Python)

Cíl hry je uhodnout čtyřmístný barevný kód. Vždy po zadání čtyř barev budete vyhodnoceni. Černé kolečko znamená, že jste uhodli umístění barvy. Bílé kolečko znamená, že jste uhodli barvu z kódu, ale špatně určili její pozici.

Zprovoznění

Jestli-že nemáte ve svém systém nainstalovaný Python, tak si stáhněte [max. 10MB] verzi pro svou platformu. Po jeho nainstalování můžete spustit hru Logik. Chcete-li se dozvědět více o Pythonu v češtině podívejte se na http://www.py.cz/.

Linux

Jestliže máte některou z mnoha distribucí Linuxu určitě se v ní bude nacházet i Python. Pakliže ho ještě nemáte nainstalovaný můžete tak učinit např. v Debianu příkazem # aptitude install python2.4 python2.4-tk.

Download

logik-1.1.1.tgz [10kB]

Předchozí verze

logik-1.1.tgz [10kB]
logik-1.0.1.tgz [9kB]

Co je to *.tgz?

Je to archív vytvořený pomocí programů Tar a GZip. Pro rozbalení v Linuxu použijte příkaz $ tar zxf soubor.tgz. Na jiné platformě použijte pro rozbalení váš oblíbený program pro práci s archívy.

ChangeLog

2006-01-13, 1.1.1

  • opravena chyba - zobrazení špatné hlášky při vítězství na posledním řádku
  • změna názvu proměných cerny, bily, nyní se jmenují opačně, tato změna nemá vliv na funkci programu, ale odstraňuje matoucí pojmenování

2006-01-12, 1.1

  • opravena chyba v genererování kódu
  • prohození významu bílého/černého kolečka
  • přidání voleb -b, --big, -s, --small pro nastavení velikosti hrací plochy
  • oddělení sousedních řádků zvýrazňovacím pruhem

2006-01-11, 1.0.1

  • opravena chyba ve vyhodnocovacím algoritmuK vývoji se používá:   Debian GNU/ Linux
E-mail:  fuky@sunstel.asu.cas.cz